Проектно-будівельне підприємство «КОНТУР»


Будуємо житло, відпочинкові комплекси, лазні та інше.

З часу свого заснування у 1991 році проектно-будівельне підприємство «Контур» в основу своєї діяльності закладає ідеї розвитку національних українських традицій в архітектурі і будівництві з використанням сучасних технологій і матеріалів.

Ми проектуємо, здійснюємо будівництво дерев‘яних рублених будинків ручного виконання з відбірних карпатських смерек діаметром 20-40 см з внутрішнім та зовнішнім оздобленням та влаштуванням необхідних інженерних мереж.

Комплектуємо якісними пиломатеріалами власного виготовлення з карпатської смереки та модрини. Створюємо унікальні життєві простори за бажанням і у гармонії з природою. Ми маємо великий досвід праці та реалізовані проекти в різних регіонах України та Франції.

Підприємство є лауреатом загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за проектування та будівництво високоякісних дерев‘яних рублених будинків ручного оброблення та збирання.

ПП «Контур» — дипломант міжнародної спеціалізованої виставки «Дерев'яне домобудівництво» 2006 року. Переможець у номінації «Кращий дерев'яний будинок»

 

Особливості

Будівництво дерев'яних рублених будинків на Україні, зокрема на Галичині, має багатовікову традицію, що розвивалась і вдосконалювалась поколіннями народних майстрів. Таким спорудам немає рівних по природній красі і виразності, конструктивній логіці, комфорту, цілющим властивостям та живому теплу унікального будівельного матеріалу.

Мікроклімат рубленого будинку не в змозі відтворити ніякий кондиціонер. Дерево вирізняється оптимальними теплоізоляційними, вологорегулюючими і фільтруючими властивостями, а також сейсмостійкістю. А коли будинок зроблено вручну, вкладено у нього душу, оселя довго зігріває своїх господарів теплом рук майстра.


Тут ми працюємо: